17:00 - 8:00
همه روزه
02166223116
02166223169
تهران- ﯾﺎﻓﺖ آﺑﺎد، ﺑﻠﻮار ﻣﻌﻠﻢ، ﺳﻪ راه ﺟﻮاد زﻧﺪﯾﻪ، ﻧﺒﺶ ﺧﯿﺎﺑﺎن زﻧﺪﯾﻪ

خبرنامه

بازدید آتش نشانی از ایمنی هیئت ها و تکایای تهران

بازدید آتش نشانی از ایمنی هیئت ها و تکایای تهران

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

بازدید آتش نشانی از ایمنی هیئت ها و تکایای تهران ، به دلیل شدت شیوع ویروس کرونا در محرم امسال، می بایست مراسمات سوگواری با رعایت تمامی پروتکل بهداشتی انجام شود. بنابراین سازمان آتش نشانی تهران اقدام به بازدید از هیئت ها و تکایا، جهت کنترل رعایت موارد ایمنی نموده است.

سرپرست معاونت حفاظت و پیشگیری از حریق سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از بازدید آتش نشانی از ایمنی هیئت ها و تکایای تهران خبر داد.

کامران عبدولی در گفت و گو با ایسنا، در خصوص بازدید سازمان آتش نشانی از شرایط ایمنی مساجد، هیات ها و تکایای شهر تهران گفت: ایام سوگواری که امسال برگزار می شود به دلیل شدت شیوع ویروس کرونا شرایط متفاوتی را ایجاد کرده است و شرایط متفاوتی باید در هیئت ها و تکایا رعایت شود.

وی ادامه داد: اما در خصوص موارد ایمنی که باید در این مکان ها رعایت شود، سازمان آتش نشانی تهران بازدیدهایی را انجام خواهد داد.

سرپرست معاونت حفاظت و پیشگیری از حریق سازمان آتش نشانی تهران گفت: آتش نشانی حدود دو روز پیش از آغاز فعالیت تکایا بازدید از آن ها را آغاز کرده و دستورالعمل ها و توصیه های لازم را به افراد مسئول ارائه می دهد.

وی افزود: تقریبا تمام تکایا بازدید می شوند. البته ممکن است هیئتی از دید پنهان باشد که بازدید از آن انجام نگیرد اما تا آن جایی که محدوده ایستگاه های ما باشد بازدید خواهند شد.

وی تاکید کرد: چک لیستی در اختیار مسئولان تکایا قرار می دهیم که پیشنهاد می کنیم به صورت روزانه آن را چک کنند.

عبدولی در پاسخ به اینکه اگر هیاتی نکات ایمنی را رعایت نکند، آتش نشانی تهران برای موظف کردن آن به انجام نکات ایمنی چه اقدامی می تواند انجام دهد؟ گفت: آتش نشانی تهران می تواند اخطار و تذکر دهد. البته معمولا این اتفاق رخ نمی دهد و نکات را رعایت می کنند. واقعیت این است که قدرت ما در این خصوص نافذ نیست اما در نهایت می توانیم این را به سازمانی که مسئولشان هستند گزارش کنیم.

1000 کاراکتر باقیمانده است


Firefighting-logo.png

ﯾﺎﻓﺖ آﺑﺎد، ﺑﻠﻮار ﻣﻌﻠﻢ، ﺳﻪ راه ﺟﻮاد زﻧﺪﯾﻪ، ﻧﺒﺶ ﺧﯿﺎﺑﺎن زﻧﺪﯾﻪ، پ 106، طبقه 4، واحد 10.
02166223169 :ﺷﻤﺎره ﺗﻤﺎس 
09194782491
02166223116
:ﺷﻤﺎره ﻓﮑﺲ
ایمیل : gbparsco@gmail.com

برای مشاوره آنلاین در واتساپ کلیک کنید ویا با شماره های ما تماس بگیرید

چت در واتساپ
Close and go back to page

Search