17:00 - 8:00
همه روزه
02166223116
02166223169
تهران- ﯾﺎﻓﺖ آﺑﺎد، ﺑﻠﻮار ﻣﻌﻠﻢ، ﺳﻪ راه ﺟﻮاد زﻧﺪﯾﻪ، ﻧﺒﺶ ﺧﯿﺎﺑﺎن زﻧﺪﯾﻪ

خبرنامه

سازمان آتش نشانی مجموعه ای افتخار آفرین در حوزه مدیریت شهری

سازمان آتش نشانی مجموعه ای افتخار آفرین در حوزه مدیریت شهری

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

سازمان آتش نشانی مجموعه ای افتخار آفرین در حوزه مدیریت شهری ، سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران که با حفظ جان و مال مردم بیشترین خدمتگزاری را به مردم ارائه میدهد، از جانب نماینده دوره ششم شورای شهرداری تهران مجموعه ای افتخار آمیز در مدیریت شهری معرفی شد.

بنا به گزارش پایگاه خبری 125، سید احمد علوی یکی از اعضای شورای شهر تهران در صبح روز دوشنبه تاریخ 1 شهریور به سازمان آتش نشانی مراجعه و از این سازمان دیدن و از نزدیک در جریان برنامه ها و چگونگی فعالیت این سازمان در بخش های مختلف قرار گرفت. سید احمد علوی در جریان دیدار خود از ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بر ضرورت هوشمند سازی سامانه 125، استفاده بهینه از امکانات و تجهیزات ایمنی و آتش نشانی در خدمت به شهروندان تاکید کرد.

سید احمد علوی علاوه بر دیدار با مدیر عامل سازمان آتش نشانی تهران در نشستی با مدیران و معاونان ارشد این سازمان در خصوص چگونگی فعالیت های سازمان آتش نشانی در خدمت رسانی بیشتر به مردم و افزایش فرهنگ ایمنی به بحث و تبادل پرداختند. در این نشست سید احمد علوی، سازمان آتش نشانی را جزء سازمان هایی دانست که با حفظ جان و مال مردم بیشترین خدمتگزاری را به مردم ارائه می دهند.

عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه آتش نشانان افرادی متدین، چابک و عاشق به خدمت هستند، افزود: معتقدم افرادی که در این سازمان کار می کنند را خداوند انتخاب کرده است. آتش نشانان از جمله افرادی هستند که به طور شبانه روزی و بی هیچ خستگی و در هر زمان و مکانی برای حفظ جان و سرمایه مردم تلاش می کنند و قطعاً این تلاش ها در نزد خداوند ارزشمند است. همچنین با بیان اینکه سازمان آتش نشانی از جمله سازمان هایی است که زیبایی بصری را حفظ کرده است، افزود: وجود ساختمان ها و خودروهای زیبا در بخش های مختلف این سازمان نشان میدهد که سازمان آتش نشانی تهران با حفظ زیبایی شهری در مراکز و تجهیزات خود، از لحاظ بصری هم به شهروندان ایمنی می بخشد.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی تهران (مهدی داوری) در آغاز این نشست در محل ستاد مرکزی این سازمان، گزارشی درباره ی فعالیت ها، عملکردها و برنامه های این سازمان ارائه کرد و مدیران و معاونان این سازمان نیز هر یک توضیحی در خصوص وظایف در حوزه مسئولیت های خود ارائه و مطالبی در خصوص رسیدگی جدی به وضعیت مسکن پرسنل و نیز گسترش فرهنگ ایمنی در سطح جامعه مطرح کردند.

 

حضور عضو شورای شهر تهران به سازمان آتش نشانی

حضور عضو شورای شهر تهران به سازمان آتش نشانی

 

حضور سید احمد علوی به سازمان آتش نشانی

حضور سید احمد علوی عضو شورای شهر تهران به سازمان آتش نشانی

1000 کاراکتر باقیمانده است


Firefighting-logo.png

ﯾﺎﻓﺖ آﺑﺎد، ﺑﻠﻮار ﻣﻌﻠﻢ، ﺳﻪ راه ﺟﻮاد زﻧﺪﯾﻪ، ﻧﺒﺶ ﺧﯿﺎﺑﺎن زﻧﺪﯾﻪ، پ 106، طبقه 4، واحد 10.
02166223169 :ﺷﻤﺎره ﺗﻤﺎس 
09194782491
02166223116
:ﺷﻤﺎره ﻓﮑﺲ
ایمیل : gbparsco@gmail.com

برای مشاوره آنلاین در واتساپ کلیک کنید ویا با شماره های ما تماس بگیرید

چت در واتساپ
Close and go back to page

Search