17:00 - 8:00
همه روزه
02166223116
02166223169
تهران- ﯾﺎﻓﺖ آﺑﺎد، ﺑﻠﻮار ﻣﻌﻠﻢ، ﺳﻪ راه ﺟﻮاد زﻧﺪﯾﻪ، ﻧﺒﺶ ﺧﯿﺎﺑﺎن زﻧﺪﯾﻪ

خبرنامه

توضیحات ملکی در خصوص واکسیناسیون آتش نشانان

توضیحات ملکی در خصوص واکسیناسیون آتش نشانان

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

توضیحات ملکی در خصوص واکسیناسیون آتش نشانان ، علیرغم پیگیری های مکرر در خصوص واکسن کرونای آتش نشانان هنوز هیچ اقدامی برای واکسیناسیون آتش نشانان انجام نشده است.

 سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران اظهار داشت: هر بار در خصوص واکسینه نمودن آتش نشانان صحبت کردیم وعده هایی در این زمینه داده شد که طی چند روز آینده واکسیناسیون آتش نشانان انجام می شود. ولی تا بحال هیچ گونه اقدامی در این زمینه صورت نگرفته است. امیدواریم واکسیناسیون آتش نشانان به زودی محقق شود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی بیان نمود: حال که واکسن خارجی به اتمام رسیده است، امیدواریم با تزریق واکسن تولید داخل به صورت عمومی، شرایط تزریق گسترده فراهم شود. به صورت رسمی و غیررسمی شنیده ایم برای کارکنان برخی مشاغل واکسن در نظر گرفته شده است. اما با توجه به اینکه شغل آتش نشانان بعد از کادر درمانی شغل پر خطر و بدون تعطیلی است هنوز برای آتش نشانان خبری از واکسن نیست.

ملکی گفت: زمانی که حریق پالایشگاه اتفاق افتاد، چند روزی آتش نشانان سر زبان ها بودند و همه از آنها تشکر میکردند، اما در همان مقطع زمانی هم کسی درباره واکسن صحبت نکرد و با وجود دود ناشی از حریق که آتش نشانان با آن روبرو هستند، همواره خطر بسیار زیادی آنها را تهدید می کند.

ایشان در ادامه تصریح کرد: آتش نشانان احساس می کنند در این خصوص مورد کم لطفی و بی مهری قرار گرفته اند، با این حال آتش نشانان همچنان جان بر کف فعالیت می کنند.

1000 کاراکتر باقیمانده است


Firefighting-logo.png

ﯾﺎﻓﺖ آﺑﺎد، ﺑﻠﻮار ﻣﻌﻠﻢ، ﺳﻪ راه ﺟﻮاد زﻧﺪﯾﻪ، ﻧﺒﺶ ﺧﯿﺎﺑﺎن زﻧﺪﯾﻪ، پ 106، طبقه 4، واحد 10.
02166223169 :ﺷﻤﺎره ﺗﻤﺎس 
09194782491
02166223116
:ﺷﻤﺎره ﻓﮑﺲ
ایمیل : gbparsco@gmail.com

برای مشاوره آنلاین در واتساپ کلیک کنید ویا با شماره های ما تماس بگیرید

چت در واتساپ
Close and go back to page

Search