HAVE ANY QUESTIONS? CLICK HERE
17:00 - 8:00
همه روزه
02166223116
02166223169
تهران- ﯾﺎﻓﺖ آﺑﺎد، ﺑﻠﻮار ﻣﻌﻠﻢ، ﺳﻪ راه ﺟﻮاد زﻧﺪﯾﻪ، ﻧﺒﺶ ﺧﯿﺎﺑﺎن زﻧﺪﯾﻪ

بلاگ

کپسول مورد تایید سازمان آتش نشانی

کپسول مورد تایید سازمان آتش نشانی | کپسول آتش نشانی دارای تاییدیه

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

کپسول مورد تایید سازمان آتش نشانی ، کپسول های آتش نشانی مهمترین تجهیز سیستم اطفاء حریق می باشند. کپسول های دارای تاییدیه آتش نشانی کپسول هایی هستند که دارای استاندارد و تاییدیه موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و مورد تایید سازمان آتش نشانی باشند.


جهت اخذ تاییدیه از سازمان آتش نشانی می بایست استانداردها و مراحل زیادی را پشت سر گذاشت. سازمان آتش نشانی جهت اعطای تاییدیه آتش نشانی کپسول های یک برند تمامی اجزا و تجهیزات آن را مورد آزمایش قرار میدهد. در صورتی که کپسولی از کیفیت مطلوب برخوردار باشد، آن را مورد تایید دانسته و در لیست تجهیزات مورد تایید خود قرار میدهد. و در صورتیکه مراحل و استانداردها دارای نقص و عملیات آزمون و خطا موفقیت آمیز نباشد، مورد تایید سازمان آتش نشانی نخواهد بود.
در ایران خاموش کننده ها دارای تنوع زیادی هستند. این کپسول های آتش نشانی در انواع و برندهای مختلفی تولید می شوند. علاوه بر کپسولهای آتش نشانی داخلی، نمونه هایی از انواع وارداتی آنها نیز مورد تایید سازمان آتش نشانی هستند.

 

کپسول آتش نشانی دارای تاییدیه

دارای تاییدیه بودن کپسول آتش نشانی و یا سایر تجهیزات آتش نشانی به معنای برخورداری آن محصول از کیفیت خوب و مطلوب است. با اینکه نمونه هایی از کپسول های آتش نشانی برندهای خارجی و وارداتی دارای استاندارد و تاییدیه از سازمان آتش نشانی هستند اما برندهای داخلی این کپسول ها از کیفیت بهتر و قیمت پایین تری برخوردار بوده و رقیب برندهای وارداتی به شمار میروند. به همین دلیل خرید و استفاده از کپسول های آتش نشانی داخلی در بین افراد مرسوم تر و رایج تر است. و حتی صادرات کپسول های آتش نشانی داخلی سوددهی بالایی برای کشور به همراه دارد و سبب شناخته شدن کشور به عنوان یک کشور موفق و دارای تکنولوژی در زمینه ساخت و تولید انواع تجهیزات آتش نشانی سیستم های اعلام و اطفاء حریق شده است.

کپسول های مورد تایید سازمان آتش نشانی در ابعاد و وزن های مختلفی ساخته می شوند. این کپسول ها دارای بدنه مقاوم بوده و شیلنگ، سیلندر و سایر اجزای آن از کیفیت بالایی برخوردار هستند. تا به مرور زمان دچار خوردگی، زنگ زدگی و ... نشوند.

کپسول آتش نشانی استاندارد می بایست علاوه بر دارا بودن کیفیت پودر و متعلقات ذکر شده شارژ آن نیز در حد مطلوب باشد. تا در مواقع ضروری دارای عملکرد مناسب باشد. بر روی کپسولهای آتش نشانی می بایست اطلاعات کامل کپسول درج شود تا در مواقع لازم بتوان از کپسول مناسب با انواع حریق استفاده کرد. همچنین این کپسولها باید دارای بیمه و گارانتی باشند، تا مورد تایید اشخاص و جلب توجه آنها گردد.

برخی از برندهای کپسول های آتش نشانی که مورد تایید سازمان آتش نشانی نیستند جهت بالا بردن فروش محصولات تجهیزات خود آنها را با قیمت پایین تری به بازار عرضه می کنند. مورد تایید نبودن کپسولها و عدم دارا بودن گواهی استاندارد و در نهایت کیفیت پایین آنها دلیل پایین بودن قیمت آنها است.

 

پارامترهای انتخاب بهترین کپسول آتش نشانی:

•    نوع ماده کپسول
•    مکانیزم عملکرد
•    دمای کاری
•    ضخامت بدنه
•    جنس بدنه
•    فشار تست
•    طول پرتاب
•    زمان تخلیه
•    رنگ کپسول

 

بهترین مارک کپسول آتش نشانی

•    خاموش کننده روناک گاز خزر
•    خاموش کننده بایا سیلندر
•    خاموش کننده خزر سیلندر
•    خاموش کننده آریا
•    خاموش کننده پیشرو

 

بهترین مارک کپسول آتش نشانی

 

خاموش کننده روناک گاز خزر:

این برند یکی از برترین تولیدکنندگان کپسول آتش نشانی می باشد. این خاموش کننده دارای تنوع زیادی است و می توان از این کپسول ها در ابعاد و مکان های مختلف استفاده کرد.

انواع خاموش کننده روناک گاز خزر:

کپسول آتش نشانی پودر و گاز 75-1 کیلوگرمی
کپسول آتش نشانی آب و گاز 50-6 لیتری
کپسول آتش نشانی حاوی فوم 50-6 لیتری
کپسول آتش نشانی سقفی اتوماتیک

 

خاموش کننده بایا سیلندر:

یکی از برندهای محبوب در کپسول های آتش نشانی است، که توانسته با کیفیت مطلوب خود اعتماد مشتریان را جلب نماید.

انواع خاموش کننده بایا سیلندر:

کپسول آتش نشانی آب و گاز 10،25،50 لیتری
کپسول آتش نشانی Co2 در ابعاد 2،3،4،6،12،30 کیلوگرمی
کپسول آتش نشانی پودر و گاز 1،2،3،4،6،12،25،50 کیلوگرمی

 

خاموش کننده خزر سیلندر:

این برند از سال 1387 شروع به فعالیت نموده و تا به حال مورد تایید مشتریان خود بوده است.

انواع خاموش کننده خزر سیلندر:

کپسول آتش نشانی پودر و گاز در ابعاد 1،2،3،4،6،12،25،75 کیلوگرمی
کپسول آتش نشانی حاوی فوم در ابعاد 10،25،50،60،75 لیتری

 

کپسول آتش نشانی از کجا بخریم؟

جهت خرید کپسول های آتش نشانی به مارک و نوع کپسول آتش نشانی توجه نمایید و کپسولی را انتخاب کنید که متناسب با نیاز شما باشد. می توانید از شرکت های اعلام و اطفای حریق و همچنین شرکت گرمایش برودت پارس اقدام به خرید نمایید. شرکت گرمایش برودت پارس کلیه تجهیزات اعلام و اطفاء حریق از جمله کپسول های آتش نشانی دارای استاندارد و تاییدیه به همراه بیمه و گارانتی را به قیمت مناسب کارخانه و شرکت به فروش میرساند.

 

می توانید مطالب زیر را جهت آگاهی بیشتر در خصوص کپسول های آتش نشانی مطالعه نمایید.

سیستم اطفاء حریق

رنگ کپسول های آتش نشانی

کپسول آتش نشانی هالوژنه

مواد تشکیل دهنده پودر کپسول آتش نشانی ، مضرات پودر کپسول آتش نشانی

 

نتیجه گیری:

کپسول های مورد تایید آتش نشانی خاموش کننده هایی هستند که از کیفیت خوب و مطلوب بهره مند بوده و دارای گواهینامه استاندارد و تاییدیه موسسه استاندارد و تحقیقاتی صنعتی ایران را داشته باشند. علاوه بر کپسول های آتش نشانی کلیه تجهیزات ایمنی آتش نشانی باید تاییدیه سازمان آتش نشانی را دارا باشند. کپسول های آتش نشانی و سایر تجهیزات سیستم های اعلام و اطفای حریق از آن دسته مواردی هستند که در صورت نداشتن تاییدیه سازمان آتش نشانی و عدم عملکرد به موقع ممکن است هزینه های مالی و جانی زیادی را به ما تحمیل نماید. بنابراین داشتن استانداردها و تاییدیه این محصولات برای کلیه افراد حائز اهمیت می باشد.

جهت خرید کپسول های آتش نشانی به مارک و نوع کپسول آتش نشانی توجه نمایید و کپسولی را انتخاب کنید که متناسب با نیاز شما باشد. می توانید از شرکت های اعلام و اطفای حریق و همچنین شرکت گرمایش برودت پارس اقدام به خرید نمایید. بهترین مارک کپسول های آتش نشانی: بایا سیلندر، خزر سیلندر، روناک گاز خزر، آریا و پیشرو هستند.

شرکت خدمات آتش نشانی گرمایش برودت پارس به عنوان یکی از با سابقه ترین شرکتها در زمینه مشاوره، اخذ تاییدیه آتش نشانی، طراحی، نظارت، نصب و تجهیز انواع سیستم های اعلام و اطفای حریق، تعهد تعمیر و نگهداری سیستم های آتش نشانی، فروش کلیه تجهیزات اعلام و اطفای حریق از جمله: کپسول آتش نشانی، اسپرینکلر (Sperinkler)، دتکتور (آشکارساز)، شستی، آژیر، چراغ سردرب و ... فعالیت دارد.

در صورتیکه قصد خرید کپسولهای آتش نشانی و یا سایر تجهیزات سیستم اعلام و اطفای حریق را دارید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند.

021-66233275

021-66223116

09194782491

1000 کاراکتر باقیمانده است


Firefighting-logo.png

ﯾﺎﻓﺖ آﺑﺎد، ﺑﻠﻮار ﻣﻌﻠﻢ، ﺳﻪ راه ﺟﻮاد زﻧﺪﯾﻪ، ﻧﺒﺶ ﺧﯿﺎﺑﺎن زﻧﺪﯾﻪ، پ 106، طبقه 4، واحد 10.
02166223169 :ﺷﻤﺎره ﺗﻤﺎس 
09194782491
02166223116
:ﺷﻤﺎره ﻓﮑﺲ
ایمیل : gbparsco@gmail.com

Whatsapp Premium

برای مشاوره آنلاین در واتساپ کلیک کنید ویا با شماره های ما تماس بگیرید

چت در واتساپ
Close and go back to page

Search