HAVE ANY QUESTIONS? CLICK HERE
17:00 - 8:00
همه روزه
02166223116
02166223169
تهران- ﯾﺎﻓﺖ آﺑﺎد، ﺑﻠﻮار ﻣﻌﻠﻢ، ﺳﻪ راه ﺟﻮاد زﻧﺪﯾﻪ، ﻧﺒﺶ ﺧﯿﺎﺑﺎن زﻧﺪﯾﻪ

مشاوره آتش نشانی

شرکت مشاور آتش نشانی

مشاوره آتش نشانی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

مشاوره آتش نشانی ، مشاوره،طراحی، نظارت، اجرای صحیح سیستم های آتش نشانی، اخذ تاییدیه آتش نشانی و رعایت نکات ایمنی آتش نشانی جزئی از وظایف شرکت های مورد تایید سازمان آتشنشانی می باشد. مشاور آتش نشانی باید دارای مهارت ها، صلاحیت های علمی و حرفه ای در زمینه ایمنی در معماری ساختمان، نظارت بر اجرا و نصب صحیح سیستم های آتشنشانی (سیستم اعلام و اطفاء حریق) باشد.

مشاوره آتش نشانی برقراری جریانی فعال بین مشاور و کارفرما است. مشاور آتش نشانی میبایست از قوانین و دستورالعمل های بروز سازمان آتش نشانی آگاه باشد، تا بتواند مشاوره ای صحیح به کارفرما القاء نماید. دستورالعمل های آتش نشانی در برگه جواز هر ملکی ذکر شده و هر ملک دستورالعمل مخصوص به خود را با توجه به نوع کاربری، متراژ، مساحت و... را دارا می باشد. کارفرمایان عزیز باید در حین انجام عملیات ساخت و ساز با یک شرکتی که در زمینه مشاوره آتش نشانی (شرکت مشاور آتش نشانی) فعالیت دارد و مورد تأیید سازمان آتشنشانی می باشد مراجعه نمایند، تا بتوانند راهنمای کامل در خصوص ایمنی معماری ساختمان و نحوه اجرا و نصب صحیح سیستم های آتش نشانی را دریافت نمایند.

*نکته: بهتر است کارفرمایان در ابتدای پروژه با شرکت مشاوره آتش نشانی قرارداد ببندند، تا با بهره گیری از مشاوره ای صحیح از بروز خسارات مالی و زمانی جلوگیری شود.

 

شرکت مشاور آتش نشانی:

از آنجایی که کنترل، پیگیری، نظارت و اجرای تمامی پروژه ها در استان تهران کاری بسیار دشوار و وقتگیر است، سازمان آتش نشانی اقدام به معرفی یک سری شرکت های خصوصی با عنوان شرکت های مجری ایمنی آتش نشانی جهت انجام کارهای نظارت، طراحی، اجرا، مشاوره، اخذ تاییدیه آتش نشانی و ... نموده است. شرکت های مجری آتش نشانی زیر نظر سازمان آتش نشانی و شهرداری فعالیت می کنند. لازم به ذکر است سازمان آتش نشانی خود نیز بر کار شرکت های آتش نشانی نظارت داشته و این شرکت ها بایستی در پایان هر پروژه تمامی موارد ایمنی که ساختمان می بایست انجام دهد را به سازمان آتش نشانی گزارش دهد و در نهایت تاییدیه سازمان آتش نشانی را کسب نماید. شرکت مشاور آتشنشانی میبایست دارای اطلاعات بروز از سیستم های آتش نشانی اعلام و اطفاء حریق ، تجربه و سوابق گسترده در زمینه اجرای صحیح این سیستم باشند. این شرکت ها از نظر سازمان آتش نشانی، مورد تایید بوده و در لیست شرکت های مورد تایید سازمان اتش نشانی قید می شوند.

 

شرح خدمات مشاور آتش نشانی

از جمله وظایف شرکت های مشاور آتش نشانی، ارائه خدمات فنی و مهندسی جهت افزایش ایمنی در ساخت و ساز انواع پروژه ها به کارفرمایان می باشد. مشاوره آتش نشانی صحیح در امر اجرا و نصب صحیح سیستم های آتش نشانی ساختمان و مشاوره در خصوص استفاده از تجهیزات استاندارد و مورد تایید سازمان آتش نشانی منجر به دریافت تأییدیه و در نهایت اخذ تاییدیه آتش نشانی ، از شرکت مشاور آتش نشانی می شود.
در نتیجه وجود مشاور آتشنشانی در امر ساختمان سازی جهت اجرا، نظارت، نصب سیستم های اتشنشانی و ایمنی در معماری لازمه هر پروژه ساختمانی است. چه بسا بهتر است از ابتدای پروژه این کار صورت گیرد، تا از بروز خسارتهای مالی و زمانی جلوگیری شود.

 

از جمله وظایف شرکت "گرمایش برودت پارس":

مشاوره آتش نشانی-    مشاوره، نظارت، پیگیری و اخذ تاییدیه از سازمان آتش نشانی
-    طراحی و اجرای سیستم های اعلام و اطفاء حریق ساختمانی و صنعتی
-    طراحی و اجرای سیستم اطفای حریق گاز CO2 و FM200
-    طراحی و اجرای سیستم اطفای حریق مخازن سوخت
-    طراحی و اجرای سیستم اگزاست فن
-    طراحی سیستم های اطفاء حریق آبی اسپرینکلر ، فوم (Foam) و اعلام حریق F&G
-    نگهداری و تعمیرات سیستم های آتش نشانی ساختمانی
-    فرم آنلاین درخواست مشاوره آتش نشانی

 

خدمات شرکت " گرمایش و برودت پارس " در زمینه مشاوره آتشنشانی:

1.    تشکیل پرونده و انجام مراحل اداری با وکالت کاری از کارفرما در سازمان آتش نشانی
2.    شرکت در جلسات و حل اختلافات سازمان آتشنشانی به عنوان وکیل کارفرما
3.    نظارت بر اجرا و نصب سیستم اعلام حریق
4.    نظارت بر اجرا و نصب سیستم اطفاء حریق
5.    نظارت بر اجرای سیستم های اگزاست فن
6.    روش تأمین نوع تجهیزات آتش نشانی و نظارت بر خریداری ملزومات مطابق ضوابط آتش نشانی
7.    اخذ تاییدیه آتش نشانی از سازمان آتش نشانی
8.    ارزیابی مالی
9.    ...

 

شرکت های مورد تایید سازمان آتش نشانی:

شرکت های مورد تایید سازمان آتش نشانی یا همان وندور لیست سازمان آتش نشانی لیستی از شرکت های مشاوره، خدماتی و فروش تجهیزات مورد استفاده کارفرمایان و خریداران تجهیزات آتش نشانی هستند که توسط سازمان آتش نشانی گردآوری شده و مورد تایید سازمان آتش نشانی است. کارفرمایان و خریداران جهت مشاوره و خرید تجهیزات آتش نشانی میتوانند با مراجعه به لیست شرکت های دارای صلاحیت سازمان آتش نشانی، در کوتاه ترین زمان به اطلاعات تولید و فروش دست یافته و نیاز خود را رفع نمایند. پیمانکاران می بایست فقط از طریق لیست شرکت های مورد تایید سازمان آتش نشانی جهت تعیین شرکت مشاور و خرید تجهیزات اقدام نمایند. جهت مشاهده لیست شرکت های مورد تایید سازمان آتش نشانی از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

لیست شرکتهای مورد تایید آتش نشانی

 

لیست شرکت مورد تایید آتش نشانی

 

همانطور که در لیست بالا مشاهده می کنید، شرکت "گرمایش و برودت پارس" از جمله شرکت های فعال تعیین صلاحیت شده ارائه دهنده خدمات ایمنی و آتش نشانی است، که در وندور لیست سازمان آتش نشانی (شرکت های مورد تایید سازمان آتش نشانی) موجود می باشد. این شرکت آماده ارائه کلیه خدمات ایمنی و مشاوره ای به شما همشهریان عزیز می باشد.

 

نتیجه گیری:

با توجه به دستورالعمل های صادره از سوی شهرداری و سازمان آتشنشانی در خصوص ایمنی در معماری ساختمانها (اداری، تجاری، مسکونی و ...) و لزوم اجرای صحیح سیستم های آتشنشانی (سیستم اعلان و اطفاء حریق) و در نهایت اخذ تاییدیه آتش نشانی در پروژه ها و از آنجایی که کنترل، پیگیری، نظارت و اجرای تمامی پروژه ها در استان تهران کاری بسیار دشوار و وقتگیر است، سازمان آتش نشانی استان تهران اقدام به معرفی یک سری شرکت های خصوصی با عنوان شرکت های مجری ایمنی آتش نشانی جهت انجام کارهای نظارت، طراحی، اجرا، مشاوره، اخذ تاییدیه آتش نشانی و ... نموده است. بنابراین وجود یک مشاور آتش نشانی با دارا بودن اطلاعات بروز از استانداردها و قوانین سازمان آتش نشانی در اجرای پروژه های ساختمانی لازم و ضروری است.

شرکت گرمایش برودت پارس نیز با آگاهی از ضوابط و استانداردهای بروز سازمان آتش نشانی و سابقه ای طولانی در امر مشاوره، ایمنی، پیگیری پرونده آتش نشانی، طراحی و اجرای کلیه سیستم های آتش نشانی جزء شرکت های مورد تایید سازمان آتش نشانی می باشد.

ایمنی شما برای ما مهم است، خدمات شرکت گرمایش برودت پارس مطابق با استانداردهای مورد نیاز ایمنی و آتش نشانی، نصب و راه اندازی می شود. بنابراین شرکت "گرمایش برودت پارس" آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما کارفرمایان عزیز می باشد.

از شما همراهان عزیز خواهشمندیم در صورت داشتن هر گونه سوال به بخش نظرات مراجعه کرده و یا از طریق تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید.

 

 

 

sasan
ساختمان ما که در سال های 1376 تا 1378 ساخته شده ولی پایانکار آن در سال 1386 گرفته شده، آیا مشمول رعایت ضوابط ایمنی و آتش نشانی است؟ چون من ندیدم چنین تاییدیه ای داشته باشه
گرمایش برودت پارس
خیر نیازی نیست.
رضا
منظور از شرکت آتش نشانی چیست؟
گرمایش برودت پارس
شرکت آتشنشانی، شرکت های مشاور آتش نشانی، شرکت های خدمات آتش نشانی، شرکت خدمات ایمنی و آتش نشانی، شرکت مجری آتش نشانی و ... همگی به یک معنی و جزو شرکت های مورد تایید سازمان آتش نشانی می باشند. که در زمینه مشاوره، طراحی، نظارت و اجرای سیستم های آتش نشانی فعالیت می کنند.
نکونام
بی زحمت بفرمایید مشاور و مجری آتشنشانی چه مسئولیتی رو بر عهده دارند!؟
گرمایش برودت پارس
شرکتهای مشاور و مجری آتش نشانی وظیفه ی
1- مشاوره و طراحی انواع سیستم های آتش نشانی
2- اجرای سیستم های اعلام و اطفای حریق
3- نظارت، پیگیری و اخذ تأییدیه نهایی از سازمان آتش نشانی
4- مشاوره و اجرای پوشش های ضد حریق مورد تایید سازمان آتش نشانی
5- شارژ کپسول آتش نشانی
و ... را برعهده دارند.

ناصر
سلام و عرض ادب
ببخشید منظور از شرکتهای خدمات اتشنشانی دقیقا چیه و این شرکتهای مشاور اتشنشانی چه کارهایی انجام میدهند؟

گرمایش برودت پارس
سلام، شرکت های خدمات آتش نشانی، شرکت های مورد تایید و صلاحیتدار سازمان آتشنشانی می باشند که زیر نظر سازمان آتش نشانی فعالیت می نمایند.
وظایف این شرکت ها شامل: مشاوره، طراحی و مجری سیستم های آتش نشانی - مشاوره و مجری سیستم های حرارتی و برودتی - تهیه و فروش کلیه تجهیزات آتش نشانی سیستم های اعلام و اطفای حریق و ... همراه با اصالت کالا - صدور و تاییدیه پایانکار و ....
جهت مشاهده لیست شرکت های مورد تایید سازمان آتش نشانی می توانید در همین مقاله در قسمت پاراگراف مربوط به شرکت های مورد تایید آتش نشانی وارد لینک " لیست شرکتهای مورد تایید آتش نشانی " شوید.

بهرام
ببخشید در صورتی که پروژه ای به تایید شرکت آتش نشانی برسد دیگر نیاز به اخذ تاییدیه از سازمان آتش نشانی نیست؟
گرمایش برودت پارس
سلام، شرکت های آتش نشانی همگی خصوصی هستند و زیر نظر سازمان آتش نشانی فعالیت می کنند. شرکت مشاور آتش نشانی می بایست کلیه موارد ایمنی که در ساختمان ملزم به اجرا بوده را به سازمان آتش نشانی تحویل دهد تا تاییدیه سازمان آتش نشانی اخذ گردد.
روحانی
چگونه می توانیم شرکت های مشاور آتش نشانی و ایمنی تجهیزات و مصالح استاندارد را شناسایی کنیم؟
گرمایش برودت پارس
شما می توانید با مراجعه به سایت سازمان آتش نشانی در قسمت معاونت پیشگیری، لیست شرکت های مشاور آتش نشانی و لیست تجهیزات ایمنی و مصالح استاندارد را شناسایی نمایید.
نعمت زاده
سلام و عرض ادب
میشه لطفاً بفرمایید قرارداد مشاوره آتش نشانی شامل چه آیتم هایی می شود؟

گرمایش برودت پارس
سلام، سپاس از شما
قرارداد مشاوره شامل: مشاوره ایمنی معماری، طراحی سیستم های اعلام و اطفاء و اگزاست فن تهویه، نظارت بر اجرای سیستم ها، اخذ تاییدیه های مربوطه از سازمان خدمات ایمنی و آتش نشانی تهران می باشد.

کیوانفر
دارا بودن مدرک تحصیلی برای مدیر عاملی شرکت های ارائه دهنده خدمات ایمنی ( شرکت مشاور آتش نشانی ) مهم است؟
گرمایش برودت پارس
بله، حداقل مدرک مورد نیاز مدرک کاردانی مرتبط با رشته های ایمنی و آتشنشانی می باشد.
مستوفی
سلام .
من برای پروژه ام نیاز به مشاور آتش نشانی دارم.
الان درمرحله فونداسیون هستم چه زمانی باید با شرکت مشاوره ایمنی آتش نشانی قرار داد ببندم؟

گرمایش برودت پارس
برای جلوگیری از هر گونه دوباره کاری بهتر است از همان ابتدای کار برای پروژه خود با شرکت های مشاور آتش نشانی قرارداد ببندید.
اصلانی
با سلام من جایی خوندم انجام کار آتش نشانی صفر تا صد .
منظور از صفرتا صد چیست و شامل چه کارهایی مشود ؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.
باتشکر از لطفتون. wink

گرمایش برودت پارس
سلام، شرکت مشاور آتش نشانی پس از عقد قرارداد موظف است کلیه دستورالعمل های ایمنی ساختمان ( معماری، تأسیسات ایمنی، طراحی و محاسبات سیستم های آتش نشانی، نصب و اجرای سیستم های اعلام حریق، اطفاء حریق، تهویه دود و اگزاست فن و... ) را مورد بررسی قرار دهد. همچنین حداقل ماهی یک بار به پروژه سرکشی کرده و مراتب ثبت گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید در همین مقاله قسمت خدمات مشاوره آتش نشانی شرکت گرمایش برودت پارس اطلاعات لازم را کسب کنید.
m.ghadyani
behtarin zamane gereftan moshaver atashneshani che zamanist?
گرمایش برودت پارس
بهترین زمان گرفتن مشاور در ابتدای کار، در زمان تخریب ساختمان قدیمی می باشد.
احسانی
سلام .
برای اجراو نصب اگزاست فن بایداز مشاور آتش نشانی کمک بگیرم ؟

گرمایش برودت پارس
سلام، بله جهت نصب و اجرای صحیح سیستم های اگزاست فن و مورد تایید سازمان آتش نشانی باید از شرکت های مورد تایید سازمان آتش نشانی مشاوره بگیرید.
بردبار
چه ساختمان هایی باید ضوابط ایمنی و آتشنشانی را رعایت کنند؟
گرمایش برودت پارس
سلام، تمامی ساختمان های احداث شده از سال 1380 به بعد مکلف به رعایت ضوابط ایمنی و آتش نشانی می باشند.
honarnaye pars
روز بخیر
اختیارات شرکت های مجری ایمنی و آتش نشانی در چه حد می باشد؟

گرمایش برودت پارس
سلام ، اختیارات شرکت مجری زیاد می باشد.
در حدی که اگر تاییدیه شرکت مجری نباشد تاییدیه آتش نشانی از طرف سازمان آتش نشانی صادر نمی شود.
تاییدیه شرکت مجری پیش نیاز تاییدیه سازمان آتشنشانی می باشد.

honarnamaye pars
از چه طریق می توانم به لیست شرکت های مشاوره آتش نشانی دسترسی پیدا کنم؟
گرمایش برودت پارس
شما می توانید به سایت سازمان آتش نشانی مراجعه کنید و از زیر منوی معاونت حفاظت و پیشگیری وارد قسمت شرکت های ارائه دهنده خدمات ایمنی و آتش نشانی شده و در آن قسمت لیست شرکتهای مشاور آتش نشانی را مشاهده نمایید.
alifarahani
سلام ممنون از مطالب خوبتون .
وسایل اعلام یا اطفاء حریق که میخواییم برای ساختمان نصب کنیم باید مورد تایید شرکت مجری باشه؟ یا سازمان آتش نشانی .
ممنون میشم جواب بدین .

گرمایش برودت پارس
سلام ،
سیستم های آتشنشانی ( سیستم اعلام و اطفاء حریق ) باید مورد تایید سازمان آتش نشانی باشد. شما می توانید جهت مشاهده لیست تجهیزات مورد تایید آتش نشانی به سایت سازمان آتش نشانی مراجعه کرده و از لیست برندهای مورد تایید سازمان مطلع شوید.

محمود صادقی
سلام وقت بخیر.
هزینه اخذ تاییدیه آتش نشانی برای ساختمان 6طبقه حدودا چنده؟wink

گرمایش برودت پارس
سلام ،
هزینه اخذ تاییدیه آتش نشانی بستگی به متراژ زیر بنای ساختمان شما دارد.

رصا ایران منش
سلام وقتتون بخیر , ما تازه شروع به ساخت یه ساختمون کردیم و در مرحله فونداسیون هستیم
بهترین موقع برای بستن قرارداد با شرکت های مشاور آتش نشانی در خصوص سیستم های آتش نشانی کیه؟

گرمایش برودت پارس
سلام ، برای جلوگیری از هر گونه دوباره کاری و جلوگیری از خسارات احتمالی بهتر است از مراحل اولیه ساخت و ساز با شرکت های مجری آتش نشانی که مورد تایید سازمان آتشنشانی باشند به عنوان مشاور در اجرای دستورالعمل های آتشنشانی قرارداد حاصل شود.
محمد رضا هدایتی اصل
با سلام
دیدم در سایت نوشتید وندور
ممعنی وندور چیست و چه کاربردی دارد

گرمایش و برودت پارس
سلام ،
وندور لیست یا لیست بلند به لیستی از خدمات و تجهیزات مورد استفاده خریداران که توسط شرکت های بالا دستی گردآوری شده است، گفته می شود. خریداران با مراجعه به وندور لیست میتوانند در کوتاهترین زمان به اطلاعات تولید و فروش لیست مذکور دست یافته و نیاز خود را رفع نمایند. پیمانکار ساختمانی متعهد میگردد فقط از طریق لیست شرکت های مورد تایید سازمان آتش نشانی اقدام به خرید تجهیزات و خدمات آتش نشانی نماید.

مهدی جعفری
سلام، عالی بود ممنون
gbpars
سلام، سپاسگزارم دوست عزیز

1000 کاراکتر باقیمانده است


Firefighting-logo.png

ﯾﺎﻓﺖ آﺑﺎد، ﺑﻠﻮار ﻣﻌﻠﻢ، ﺳﻪ راه ﺟﻮاد زﻧﺪﯾﻪ، ﻧﺒﺶ ﺧﯿﺎﺑﺎن زﻧﺪﯾﻪ، پ 106، طبقه 4، واحد 10.
02166223169 :ﺷﻤﺎره ﺗﻤﺎس 
09194782491
02166223116
:ﺷﻤﺎره ﻓﮑﺲ
ایمیل : gbparsco@gmail.com

Whatsapp Premium

برای مشاوره آنلاین در واتساپ کلیک کنید ویا با شماره های ما تماس بگیرید

چت در واتساپ
Close and go back to page

Search