17:00 - 8:00
همه روزه
02166223116
02166223169
تهران- ﯾﺎﻓﺖ آﺑﺎد، ﺑﻠﻮار ﻣﻌﻠﻢ، ﺳﻪ راه ﺟﻮاد زﻧﺪﯾﻪ، ﻧﺒﺶ ﺧﯿﺎﺑﺎن زﻧﺪﯾﻪ

ویدیو آموزشی

ضرورت استفاده از سیستم های اعلام و اطفاء حریق

ضرورت استفاده از سیستم های اعلام و اطفاء حریق

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

ضرورت استفاده از سیستم های اعلام و اطفاء حریق ، وجود سیستم های اعلام حریق و اطفاء حریق در ساختمان ها مهم و حیاتی است و معمولاً سیستم های اعلام و اطفای حریق در کنار یکدیگر در ساختمان استفاده می شوند. سیستم هایی که به درستی نصب و نگهداری نشوند، ممکن است زنگ خطر به صورت ناخواسته در آنها فعال شود.

سیستم اعلام حریق در درجه اول برای هشدار به ساکنین طراحی شده است، تا در زمان آتش سوزی به سرعت بتوانند محل حادثه را ترک کنند. سیستم اعلام حریق دارای تعدادی دستگاه است که با یکدیگر کار می کنند. در هنگام دود، آتش سوزی، مونوکسید کربن و سایر موارد اضطراری از طریق وسایل دیداری و شنیداری به افراد ساکن در ساختمان هشدار می دهد.

نصب و طراحی سیستم های اعلام و اطفاء حریق در ساختمان از اهمیت بالایی برخوردار است. با دریافت سیگنال زود هنگام و فرار افراد از ساختمان و ارسال دستور فعال سازی سیستم اطفاء از طرف سیستم اعلام حریق، سیستم اطفاء حریق فعال شده و سعی در کنترل و توقف خطر می کند. فعال شدن سیستم اطفاء حریق می تواند از خسارات جانی و مالی جلوگیری کند.

در صورتیکه ساختمان فقط به سیستم اعلام حریق مجهز باشد و سیستم اطفاء حریق در ساختمان نصب نشود می توان در زمان حریق افراد و نیروهای امدادی را با خبر کرد ولی نمی توان در لحظه شروع خطر با آن مقابله کرد. همچنین در صورتیکه ساختمان فقط مجهز به سیستم اطفاء حریق باشد و سیستم اعلام حریق در ساختمان اجرا نشده باشد، ممکن است ضررهای آن به اموال و افراد بیشتر از سود آن باشد. و گاهی سیستم اطفاء حریق به تنهایی و بدون سیستم اعلام حریق نمی تواند به درستی برای جلوگیری از خطر وارد عمل شود. بنابراین به درستی می توان درک کرد که چرا وجود هر دو سیستم های اعلام و اطفاء حریق در ساختمان لازم و ضروری است.

 

جهت مشاوره آتش نشانی رایگان در خصوص سیستم های اعلام و اطفای حریق و اخذ تاییدیه آتش نشانی از طریق شماره های تماس با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

1000 کاراکتر باقیمانده است


Firefighting-logo.png

ﯾﺎﻓﺖ آﺑﺎد، ﺑﻠﻮار ﻣﻌﻠﻢ، ﺳﻪ راه ﺟﻮاد زﻧﺪﯾﻪ، ﻧﺒﺶ ﺧﯿﺎﺑﺎن زﻧﺪﯾﻪ، پ 106، طبقه 4، واحد 10.
02166223169 :ﺷﻤﺎره ﺗﻤﺎس 
09194782491
02166223116
:ﺷﻤﺎره ﻓﮑﺲ
ایمیل : gbparsco@gmail.com

برای مشاوره آنلاین در واتساپ کلیک کنید ویا با شماره های ما تماس بگیرید

چت در واتساپ
Close and go back to page

Search