17:00 - 8:00
همه روزه
02166223116
02166223169
تهران- ﯾﺎﻓﺖ آﺑﺎد، ﺑﻠﻮار ﻣﻌﻠﻢ، ﺳﻪ راه ﺟﻮاد زﻧﺪﯾﻪ، ﻧﺒﺶ ﺧﯿﺎﺑﺎن زﻧﺪﯾﻪ

تأییدیه پایان کار ساختمان

صدور پایان کار ساختمان

تأییدیه پایان کار ساختمان

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

تأییدیه پایان کار ساختمان، پایان کار ساختمان سندی است که مالکیت یک ملک را مشخص می کند. پس از اتمام تمامی مراحل ساخت و ساز ساختمان، پایان کار با رعایت کلیه دستورالعمل های مربوطه و عدم وجود خلافی و بدهی در ساختمان به درخواست مالک از شهرداری، توسط نظام مهندسی در شهرداری صادر می گردد.


پایان کار ساختمان قبل از سال1349

برای ساختمان هایی با هر نوع کاربری که مقررات شهر تهران را شامل نمیشود و یا ساختمان هایی که قبل اردیبهشت ماه سال 1349 صادر شده اند، تأییدیه پایان کار ساختمان قبل سال 1349 صادر میگردد.


مراحل دریافت پایان کار ساختمان و تشکیل پرونده

پایان کار ساختمان:

مهمترین مدرکی که مالکیت یک ملک را مشخص می کند پایان کار ساختمان است. دریافت سند مالکیت ساختمان و انجام معاملات ملکی (نقل و انتقالات) مستلزم وجود جواز پایان کار ساختمان می باشد، بنابراین وجود جواز پایان کار برای مالک ضروری است.
کارفرمایان جهت اخذ پایان کار ساختمان موظف به اجرای دقیق نقشه صادره و دستورالعمل های فنی و قانونی مربوطه می باشند تا بتوانند به راحتی و بدون دردسر با گرفتن پایان کار از سوی شهرداری نتیجه زحمات خود را ببینند.
*نکته: برای ساختمان های احداث شده در مناطقی که شهرداری در آنجا مستقر نیست، دریافت پایانکار توسط دهیاری، استانداری، بخشداری و فرمانداری صادر میگردد.

 

1- مراحل تشکیل پرونده:

1-1-    اصل و کپی سند مالکیت
1-2-    مدارک شناسایی مالک (کارت ملی و شناسنامه)
1-3-    در صورت وجود وکیل قانونی همراه داشتن وکالت نامه قانونی الزامی می باشد.
1-4-    گزارش اجرایی ساختمان توسط مهندس ناظر
1-5-    فیش عوارض پرداختی سال جاری در صورت نوسازی ساختمان
1-6-    اخذ و تکمیل فرم پایان کار
1-7-    مراجعه مالک به واحد بایگانی و دریافت نوبت جهت بازدید شهرداری
1-8-    بازدید کارشناس شهرداری از ملک و اعلام گزارش به شهرداری از وضعیت موجود
1-9-    در صورت داشتن تخلف ارجاع به کمیسیون ماده 100 و پرداخت جریمه تعیین شده از طرف کمیسیون ماده 100
1-10-   تهیه و پیش نویس پایانکار و تأیید توسط مسئولین مربوطه (شهرداری، معاون شهرسازی و ...)
1-11-   صدور مجوز پایان کار


2-    مدارک جهت استعلام آتش نشانی جهت اخذ پایان کار ساختمان:

2-1-    حضور مالک با کارت شناسایی یا وکیل قانونی با وکالت نامه
2-2-    اصل و کپی سند مالکیت
2-3-    نامه شهرداری منطقه
2-4-    فیش پرداختی عوارض ایمنی
2-5-    CD نقشه معماری
2-6-    دو سری نقشه معماری ممهور به مهر شهرداری منطقه در قطع A3

 

گردش کار صدور پایان کار ساختمان:

 در عکس زیر مراحل گردش کار جهت صدور پایان کار از مرحله ثبت فرم درخواست و تشکیل پرونده تا انتهای کار صدور پایان کار را برای شما عزیزان درج نموده ایم.

استعلام پایان کار ساختمان:

با توجه به اینکه بین گفته های مالکین و مدارک در خصوص تاریخ صدور پایانکار ساختمان، تعداد طبقات، مساحت و ... تناقض وجود دارد، لذا خریداران ساختمان برای جلوگیری از ضررهای مالی، مجاز به گرفتن استعلام پایانکار ساختمانی می باشند.


مدت اعتبار پایان کار ساختمان:

گواهی پایان کار ساختمان یکی از جوازهایی است که هر ساختمانی پس از اتمام عملیات ساخت به آن نیاز دارد. گواهی پایان کار ساختمان می بایست توسط تمامی مهندسین ناظر ساختمان به تایید برسد. اعتبار گواهی پایان کار ساختمان بدون قید محدودیت زمانی بوده و مدت اعتبار گواهی عدم خلاف ساختمان های در حال احداث، 6 ماه از تاریخ صدور جواز می باشد.

به منظور سرعت بخشیدن و کاهش مراجعات همشهریان عزیز، این بخشنامه به شماره 8100070/80 مورخ 1381/01/07 شهرداری تهران به مناطق 22 و 20-1 ابلاغ شد.

 

زمان اعتبار مجوز ساختمان:

مدت زمان اعتبار مجوز طبق قوانین مصوب شهرسازی 2 ساله است. حال اگر کلنگ احداث ساختمانی زده شده باشد، مدت اعتبار این ساختمان براساس تراز بنا تعیین می شود که اگر از تاریخ تعیین شده بیشتر به طول بیانجامد، اخطار دریافت نموده و در نهایت مشمول جریمه میگردد.

 

پایان کار موقت ساختمان:

پایان کار موقت ساختمان، پایانکاری است یک ساله که بنابر شرایط خاص و نادری برای بعضی از پروژه ها که دارای شرایط خاصی هستند صادر می شود. سازمان آتش نشانی گواهی تاییدیه ایمنی موقت یک ساله پروژه مربوطه را صادر و به شهرداری ارسال می کند، پیرو این امر تاییدیه پایانکار موقت صادر می شود. سپس بعد از گذشت مدت زمان مذکور چنانچه مواردی که باعث عدم تایید نهایی بوده برطرف شده باشد تاییدیه نهایی از طرف سازمان آتش نشانی صادر میشود. در نتیجه پایانکار دائم ثبت و ارائه می گردد و تا درخواست مجوز ساخت بعدی قابل اعتبار خواهد بود و برای هر گونه نقل و انتقال قابل استفاده است.

 

تاییدیه آتش نشانی ساختمان یا تأییدیه آتش نشانی پایان کار:

تاییدیه اتشنشانی ساختمان توسط شرکتهای مشاور اتشنشانی که مورد تایید سازمان آتش نشانی باشند، صادر میگردد.  مالک جهت اخذ پایان کار ساختمان از شهرداری که پیش نیاز سند مالکیت ساختمان است نیاز به تاییده اتش نشانی دارد.


نتیجه گیری:

یکی از جوازهایی که هر ساختمانی پس از اتمام عملیات ساخت و ساز به آن نیاز دارد، گواهی پایان کار ساختمان است. صدور پایانکار پایان عملیات ساخت و ساز را از نظر شهرداری تایید می کند. تا وقتی گواهی پایانکار ساختمان صادر نشود، امکان صدور سند وجود ندارد و تا زمانی که سند صادر نشود امکان معامله، نقل و انتقالات ساختمان وجود ندارد. شرکت "گرمایش و برودت پارس" از جمله شرکت مشاور آتش نشانی است که با سابقه ای درخشان در زمینه مشاوره آتش نشانی پایانکار، طراحی و اجرای لوله کشی آب آتش نشانی ساختمان (تاسیسات آتش نشانی) ، طراحی و اجرای سیستم های اعلام حریق، سیستم اطفای حریق و سیستم اگزاست فن آماده ارائه خدمات سازنده به شما کارفرمایان عزیز می باشد.
خوانندگان عزیز می توانند با ارائه نظرات و پیشنهادات خود ما را در جهت ارتقاء سطح علمی مطالب یاری نمایید. کارشناسان شرکت گرمایش برودت پارس همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشند.ارام
سلام میشه بگین برای پایان کار چند بار از ساختمان بازدید میشود؟؟
گرمایش برودت پارس
در صورت نداشتن ایراد 3 مرتبه
مهدی محمدی
سلام
پروانه زمین ما برای سال 93 بوده و تا الان تمدید شده درضمن نقشه اجرایی و نقشه مصوب هم داریم
پروانه سه طبقه رو پیلوت هست و درب ضد حریق در نظر رفته نشده
آیا ما الان میخوایم بسازیم باید درب ضد حریق در نظر بگیریم؟ اگر نقشه اجرایی الان تغییر بدیم چی؟
آیا میتونیم مثل نقشه مصوب درب ضد حریق نذاریم؟

علی زینعلی
با سلام لطفا بفرمائید بخشنامه،تصویب نامه یا آئین نامه ای وجود دارد که مالکین را ملزم کند برای اخذ پایانکاربایستی ، کولر و پکیج و رادیاتور و کابینت و..... نصب تا آپارتمان قابل بهربرداری باشد اگر چنین است مدارک مصوبه را یا ذکرفرمائید و یا در سایت بارگذاری کنید با تشکر فراوان ازمحبتتان
گرمایش برودت پارس
سلام، خیر
لوازم نامبرده تزئینی است و برای اخذ پایانکار ساختمان الزام به نصب آنها وجود ندارد.

عنایت شفیع زاده
با سلام
آیا در ساختمان 16 طبقه صدور پایانکار موکول به راه اندازی چیلر هست ؟

گرمایش برودت پارس
سلام، خیر نیازی به راه اندازی چیلر نیست.
Sgh
سلام
ما دو ساله که مالک یه ساختمون هستیم ولی هنوز پایان کار به خاطر تاییدیه آتش نشانی نیومده
سازنده به ما نگفته مشکل کجاست
می خواستم بپرسم از کجا میشه سوال کرد آتش نشانی تو چه مرحله ایه؟

گرمایش برودت پارس
سلام، شما در ابتدا می بایست به سازمان آتش نشانی مراجعه نمایید و از آنجا پیگیر شوید که آیا ساختمان مربوطه با شرکت مجری قراردادی بسته یا خیر و در صورتی که با شرکت مجری آتش نشانی قرارداد داشته باشد، با مراجعه به شرکت مشاور مربوطه از روند پروژه مربوطه مطلع شوید.
رسول گل محمدی
سلام، ساختمان ما چهار ساله که پایان کار گرفته،و مالکین اصلی هم واحدهاشون را فروخته اند، کله واحدها و پارکینگ مجهز به اسپلینکلر هستند و تا حالا سیستم اطفا خاموش بوده ، آب داخل شبکه اطفا که انداختیم کلیه شیر فلکه های واحدها آب می دهد و هزینه اصلاح آنها خیلی زیاد هست آیا امکان شکایت و اصلاح توسط مالک اصلی یا مهندس ناصر وجود داره ؟
ممنون

گرمایش برودت پارس
سلام، بدلیل اینکه پایانکار ساختمان قبلاً صادر شده و در آن زمان تجهیزات سالم بوده که موفق به اخذ پایانکار ساختمان شده اند، خیر نمی توانید از مالک اصلی و یا مهندس ناظر شکایت کنید. مالکین فعلی ساختمان میبایست هزینه تعمییرات را پرداخت نمایند.
حاجی بابایی
سلام خسته نباشید.
ما یه پروژه تجاری اداری داریم که شامل دو طبقه تجاری و چهار طبقه اداری می باشد. طبقه اول تجاری که مربوط به رستوران می باشد نازک کاری نشده تا بعد به سلیقه شخص خریدار نازک کاری شود. جهت اخذ پایانکار ساختمان چیکار کنیم که به نازک کاری گیر ندن و پایانکار ساختمان صادر شود؟

گرمایش برودت پارس
سلام، شما می بایست نازک کاری ساختمان را به طور کامل انجام دهید. در غیر اینصورت پایانکار ساختمان مذکور صادر نمی شود.
Hossein
ما یک واحد مسکونی با موقعیت اداری هستیم
که درخواست تغییر کاربری به اداری را به شهرداری دادیم و عوارض مربوطه رو هم پرداخت کردیم
میخواستم ببینم باید تاییدیه آتش نشانی برای تغییر کاربری بگیریم؟
ساختمان 5 طبقه هست و ماطبقه 5 هستیم. اگه لازم باشه فقط برای واحد خودمون باید تاییدیه آتش نشانی بگیریم یا ممکنه بگن باید کل ساختمان ایمن باشه؟ البته پایانکار اداری فقط برای واحد خودمون درخواست کردیم

گرمایش برودت پارس
دریافت تاییدیه آتش نشانی فقط مربوط به واحد خودتون می باشد. کل ساختمان را شامل نمی شود.
shadi
سلام میشه لطفا منو راهنمایی کنید ساختمان ما 5طبقه مسکونی 250 متری و همکف تجاری209 متری و 8 پارکینگ موجود داره به مساحت 250متر هست همین زیرزمین پارکینگ ها میشه لزفا بگین هزینه تاییدیه آتش نشانی چقدر میشه؟ درضمن ساختمان در شهرستان پاکدشت
مجد
سلام وقتتون بخیر , ما یه ساختمان پنج طبقه داریم میسازیم با کاربری و پایانکار مسکونی
میخواستم بپرسم اگر ما بخواهیم بعدا لابی ساختمان رو جواز تجاری بگیریم ساختمان باید فول اسپرینکلر باشد؟

گرمایش برودت پارس
سلام، خیر فقط قسمت تجاری باید دارای شبکه بارنده شود، واحدها نیازی نیست.
Nafas
سلام. يك واحد مسكوني معامله كرديم كه در يك مجتمع تعاونيه. خونه چند ساله هستش و ظاهرا خانه سرايداري بدون مجوز در اونجا احداث شده. فروشنده ميگه براي گرفتن پايان كار(جهت اخذ سند و به نام زدن) به مشكل خورده و شهرداري ميگه خلافي داري. سوالم اينه كه چقد زمان ميبره تا پايان كار بگيرن و در كدوم مرحله از كار (مثل پايان كار يا مفاصاحساب يا...) ما ميتونيم مطمىن بشيم كه مشكلي اداري براي سند زدن وجود نداره؟
(درضمن اين واحد سند دفترچه اي از دههه ي هشتاد داره و به نام شخصه اما سند تك برگ نداره)

گرمایش برودت پارس
سلام، ساختمان مورد نظر چند طبقه و چند واحدی است؟
می بایست در ابتدا مشخص شود که نیاز به تاییدیه آتش نشانی دارد و یا خیر

سروری
شرمنده من دو سال پیش یک واحد آپارتمان خریداری کردم که هنوز سند نخورده و مالک مجتمع پایان کار ساختمان را نگرفته البته عمر ساخت ساختمان 5 سال است مشکل ماده صد داشته آتشنشانی اعلام نموده که بایددر واحدها وراه پله وپارکینگ دودبند نصب شود راهرو و پارکینگ را برای نصب مشکل نداریم ولی درون واحدها مالک میگوید به شکل روکارنصب کنیم تا بتوانیم تاییدیه آتشنشانی بگیریم
که اینکار باعث خسارت به هر کدام از واحدها میشود. که شخصا با توجه به هزینه های زیادی که در واحد خودم انجام دادم موافق اینکار نیستم و شکل خانه هم بدفرم میشود درها چوبی هستندو گفته شده باید عایق و ورق فلزی بخورد می خواستم بدونم چه راهکارهای دیگری هست که بتونیم بدون خسارت به درون واحدها اینکار رو به سرانجام قانونی برسونیم و تاییدیه پایان کار بگیریم.
اگه بطور مثال در راهروها شیشه سکوریت نصب کنیم دیگر نیاز نیست درون واحدها دودبند یا اطفا حریق نصب کنیم در ضمن ساختمان اعلان حریق نیز دارد ممنون میشم راهنمایی کنید؟

گرمایش برودت پارس
لطفاً دستورالعمل ساختمان و تاریخ دقیق جواز ساخت را از طریق تلگرام برای ما ارسال نمایید تا راهنمایی نماییم.
در خصوص شیشه سکوریت خیر، باید درب ضد حریق نصب شود. اما اگر تاریخ جواز سال 93 باشد و تغییرات انجام نشده باشد می توان درب دودبند چوبی گذاشت. در خصوص سیستم اعلام حریق می توان از سیستم وایرلس استفاده شود که به ظاهر واحدها آسیب نرسد. با توجه به نظر مشاور و یا طراح می توان مسیرها را از سقف کاذب ها و نوارهای نور مخفی که معمولا در واحدها برای تزئینات بکار میرود استفاده کرد.
در کل باید ابتدا دستورالعمل بررسی شود.

سروری
ممنون از راهنمایی تون، حتما در اسرع وقت دستورالعمل ساختمان ارسال میشود.
نیما
گواهی پایان کار ساختمان چه کارکردی دارد؟
گرمایش برودت پارس
گواهی پایان کار ساختمان ثابت می کند که ساختمان هیچ گونه خلافی نداشته و تمامی نکات ایمنی آتش نشانی رعایت شده و مطابق با معیارهای فنی و مهندسی شهرداری می باشد. شما در صورتی می توانید موفق به کسب سند ساختمان شوید که گواهی پایان کار ساختمان را دریافت کرده باشید.
نادری
آیا منظور از پروانه ساختمان همان پایان کار ساختمان است؟
گرمایش برودت پارس
پروانه ساختمان مجوز اصلی برای شروع ساخت و ساز و پایان کار ساختمان مدرکی از به پایان رسیدن مراحل ساخت و ساز می باشد. این دو سند هر دو از نظر قانونی با اهمیت هستند. خریداران جهت اطمینان از رعایت اصول، ضوابط ایمنی، ساخت و ساز می بایست استعلام پروانه ساختمان و پایان کار ساختمان را بگیرند.
کاظم زاده
سلام, بنده ساختمانی دارم که قبلاً از سازمان آتشنشانی تاییدیه ایمنی گرفتم و حال 5 سال از گرفتن تاییدیه میگذرد و مدت زمان اعتبار آن به پایان رسیده است، در حال حاضر باید چه کار کنم؟
گرمایش برودت پارس
سلام، برای دریافت دستورالعمل ایمنی به سازمان آتش نشانی مراجعه نمایید.
کاظم زاده
برای گرفتن تاییدیه آتش نشانی ساختمان نیز خود مالک باید پیگیری کند؟
گرمایش برودت پارس
گرفتن تاییدیه آتش نشانی از طرف مشاور مورد تایید سازمان آتشنشانی صادر می گردد.
کرمی راد
سلام و سپاس از شما
زمینی را با شخصی جهت مشارکت در ساخت شریک شده ام. اکنون که نزدیک به اتمام کار است، ایشان کار را ادامه نمیدهد. حکم التزام به تکمیل ساختمان را گرفته ام، آیا میتوانم التزام اخذ پایانکار ساختمان و التزام به انتقال سند را نیز دادخواست دهم؟
ممنون میشم اگه سریع پاسخ دهید.

گرمایش برودت پارس
سلام، بله حتی می توانستید همه ی موارد ازجمله التزام به تکمیل ساختمان، اخذ پایان کار ساختمان و انتقال سند را یکجا دادخواست دهید.
mantashlou
با سلام.
چرا نیاز به استعلام جواز ساختمانی و پایان کار ساختمان است؟

گرمایش برودت پارس
سلام، استعلام جواز ساختمانی و پایانکار ساختمان به دلایل زیر اهمیت زیادی دارد.
1- سن بنا از تاریخ صدور پروانه ساختمانی محاسبه می شود.
2- در زمان پیش خرید آپارتمان بدلیل اطمینان از گفته های مالک و یا سازنده در خصوص مساحت بنا، تعداد طبقات، سیستم های سرمایشی و گرمایشی و ...
3- زمانی که آپارتمان نوساز خریداری می کنید و سازنده ادعای اخذ پایانکار دارد، می توانید با استعلام از پایانکار ساختمان از صحت ادعای ایشان اطمینان حاصل نمایید.
4- معمولاًبانک ها و موسسات مالی برای پرداخت تسهیلات درخواست جواز ساختمان و پایان کار از وام گیرنده دارند. در صورت داشتن شماره پرونده و مشخصات ملک در هر لحظه می توانید مدارک را بانک تحویل دهید و بانک می تواند به تایید مدارک اقدام نماید.

rezaimanesh
بازدید پایان کار ساختمان چقدر زمان میبرد؟
گرمایش برودت پارس
زمان بازدید پایان کار ساختمان طی 48 ساعت از زمان درخواست به شرکت مجری آتشنشانی اطلاع داده می شود.
سینا محمد خانی
سلام .
فرم درخواست پایان کار ساختمان چیه ؟از کجا باید بگیریم؟

گرمایش برودت پارس
سلام، پس از اتمام کلیه مراحل ساخت و ساز باید یک سری مدارک تکمیل و به شهرداری ارسال شود. فرم درخواست پایان کار ساختمان نیز از جمله این موارد می باشد. فرم درخواست پایان کار ساختمان را می توانید از شهرداری دریافت نمایید.
jamshidpor
با سلام.
مدت اعتبار پایان کار ساختمان چقدره؟

گرمایش برودت پارس
سلام، مدت اعتبار پایان کار ساختمان محدودیت زمانی ندارد.
حسنی
سلام .قرارداد مشاوره آتشنشانی شامل طراحی نقشه ها هم میشه ؟
گرمایش برودت پارس
سلام، بله طراحی نقشه ها نیز جزء قرارداد مشاوره محسوب می شود.
همتی
برای اخذ تائیدیه حتما باید بیا شرکت مشاور آتشنشانی قرارداد بست؟ نمیشه خودمون اجرا کنیم ؟

گرمایش برودت پارس
بستگی به نوع نقشه و دستورالعمل دارد. چون احتمال خطا وجود دارد و ممکن است خسارات مالی در پی داشته باشد بهتر است زیر نظر شرکت مشاور انجام شود.
sobhani
سلام وقتتون بخیر ، سبحانی هستم
جسارتا یه ملکی هست که کارفرما بدون در نظر گرفتن دستورالعمل سیستم اطفاء و اعلام رو اجراء کردن حالا برای گرفتن تائیدیه مشکلی پیش نمیاد ؟

گرمایش برودت پارس
سلام، باید از طرف کارشناس آتش نشانی مورد بررسی قرار گیرد. اگر سیستم های آتش نشانی مطابق دستورالعمل اجرا شده باشد، صحیح است و اخذ تاییدیه بلامانع است. ولی اگر سیستم های آتش نشانی مطابق دستورالعمل اجرا نشده باشند موظف به اصلاح آنها می باشد.
امیر احمدی
سلام .
من چه زمانی برای اخذ عدم خلاف اقدام کنم؟
ممنون میشم اگر سریع تر پاسخ بدید؟

گرمایش برودت پارس
سلام، بدلیل جلوگیری از تخلفات معماری که قابل اصلاح نیستند. بهترین زمان اخذ عدم خلافی از سازمان در پایان سفت کاری و سقف ها می باشد.
jafari
سلام، در صورتی که آپارتمان سند داشته باشد لازم به پیگیری پایان کار و استعلام شهرداری هست؟
گرمایش برودت پارس
سلام
بله نیاز هست.

alireza
سلام
یه سوالی داشتم خدمتتون
قصد خرید آپارتمانی داریم که 3 ماه دیگر تکمیل می شود، برای خرید چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟


گرمایش برودت پارس
سلام، پس از احراز هویت و اسناد مالکیت، نسبت به گرفتن و استعلام کد رهگیری اقدام نمایید.

رضا صادقی
مدت اعتبار تاییدیه پایان کار ساختمان چقدره
gbpars
سلام، اعتبار گواهی پایان کار ساختمان بدون قید محدودیت زمانی بوده و مدت اعتبار گواهی عدم خلاف ساختمان های در حال احداث، 6 ماه از تاریخ صدور جواز می باشد.


پارسیان
سلام, سپاس بابت مقاله خوبتون
چه ساختمان هایی برای اخذ پایان کار ساختمان به تاییدیه آتشنشانی پایانکار نیاز دارند؟

gbpars
سلام، با توجه به بخشنامه سازمان آتش نشانی که در تاریخ 95/11/23 صادر گردید، از این تاریخ به بعد تمامی ساختمان های 4 طبقه روی همکف یا همان 5 سقف از کف زمین با هر تعداد واحد، ملزم به رعایت نمودن و اجرای سیستم آتش نشانی و اخذ تاییدیه آتش نشانی می باشند.
احسان فر
سلام ممنون از مطالب خوبتون . متوسط زمان دریافت تاییدیه آتش نشانی چقدره?
gbpars
سلام، اگر تمامی مراحل کار تکمیل باشد و هیچ گونه ایرادی نداشته باشد از زمان بازدید اول توسط بازرس آتش نشانی حداقل 2 هفته زمان لازم است تا اخذ تاییدیه آتش نشانی برای ساختمان مربوطه صادر گردد.

1000 کاراکتر باقیمانده است


Firefighting-logo.png

ﯾﺎﻓﺖ آﺑﺎد، ﺑﻠﻮار ﻣﻌﻠﻢ، ﺳﻪ راه ﺟﻮاد زﻧﺪﯾﻪ، ﻧﺒﺶ ﺧﯿﺎﺑﺎن زﻧﺪﯾﻪ، پ 106، طبقه 4، واحد 10.
02166223169 :ﺷﻤﺎره ﺗﻤﺎس 
09194782491
02166223116
:ﺷﻤﺎره ﻓﮑﺲ
ایمیل : gbparsco@gmail.com

برای مشاوره آنلاین در واتساپ کلیک کنید ویا با شماره های ما تماس بگیرید

چت در واتساپ
Close and go back to page

Search