HAVE ANY QUESTIONS? CLICK HERE
17:00 - 8:00
همه روزه
02166223116
02166223169
تهران- ﯾﺎﻓﺖ آﺑﺎد، ﺑﻠﻮار ﻣﻌﻠﻢ، ﺳﻪ راه ﺟﻮاد زﻧﺪﯾﻪ، ﻧﺒﺶ ﺧﯿﺎﺑﺎن زﻧﺪﯾﻪ

بلاگ

وندور لیست آتش نشانی تهران

وندور لیست آتش نشانی تهران | شرکت های صلاحیت شده سازمان آتش نشانی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

وندور لیست آتش نشانی تهران ، به شرکت هایی که توانایی ارائه خدمات به کارفرمایان و مالکین ساختمانی را در زمینه مشاوره، ایمنی در معماری، سیستم های کشف و اعلام حریق، سیستم های اطفای حریق، سیستم های تهویه و اگزاست فن و فروش کلیه تجهیزات آتش نشانی مورد تایید سازمان آتش نشانی باشند، گفته می شود.

 

شرکت های صلاحیت شده سازمان آتش نشانی


سازمان آتش نشانی تهران اقدام به جمع آوری و گردآوری لیستی از این شرکت ها با عنوان فهرست شرکت های فعال تعیین صلاحیت شده ارائه خدمات ایمنی و آتش نشانی در سایت خود جهت معرفی به کارفرمایان عزیز ساختمانی نموده است.

در حال حاضر شرکت های زیادی در این وندور لیست سازمان آتش نشانی تهران قرار گرفته اند که هر ساله این لیست با توجه به قوانین و ضوابط آتش نشانی جدید مورد بررسی قرار گرفته و بروز رسانی می شود. در این بروزرسانی ممکن است تعداد شرکت ها کم یا زیاد شود. شما می توانید با مراجعه به سایت سازمان آتش نشانی در قسمت خدمات و پیشگیری در بخش شرکت های ارائه دهنده خدمات ایمنی نسبت به مشاهده این لیست اقدام نمایید.

در این لیست نام شرکت های مورد تایید آتش نشانی به همراه برندهای مورد تایید تجهیزات آتش نشانی و حوزه فعالیت شرکت ها درج شده است. این لیست شامل نام و آدرس به همراه شماره تماس معتبر از شرکت مربوطه در اختیار شما عزیزان می باشد که در صورت نیاز می توانید به راحتی با شرکت مورد نیاز خود ارتباط و تماس برقرار نمایید. حتی در صورتیکه شرکت مربوطه دارای کارت الکترونیکی باشد، جهت تسریع در پیش برد پرونده آتش نشانی مربوطه مشاور شما می تواند از طریق کارتابل الکترونیکی با سازمان آتش نشانی در ارتباط باشد و تمامی نقشه ها، دستورالعمل ها و ... را برای این سازمان ارسال نماید. این کار باعث صرفه جویی در زمان کارفرمایان و مالکان عزیز ساختمانی می شود.

شرکت های خدمات آتش نشانی می توانند با کارفرمایان وارد قرارداد شوند و تمامی کارهای مشاوره، طراحی، نصب و اجرای سیستم های کشف و اعلام حریق ، سیستم اطفاء حریق و سیستم اگزاست فن آنها را برعهده گیرند.

وظیفه اصلی شرکت های مشاور آتش نشانی برقراری جریانی فعال بین مشاور آتش نشانی و کارفرمایان و یا مالکین ساختمانی است. شرکت مشاور آتش نشانی وظیفه دارد تمامی دستورالعمل ها و قوانین سازمان آتش نشانی را به موقع به کارفرمایان ابلاغ و نسبت به انجام دستورالعمل های صحیح آنها راهنمایی و اقدامات لازم را مبذول نمایند.

شرکت های موجود در این وندور لیست خدمات متنوعی را ارائه میدهند. خدماتی که این شرکت ها بسته به نوع فعالیت خود می توانند ارائه دهند به شرح ذیل می باشد.


1-    عقد قرارداد و انجام مشاوره و نظارت بر اجرای ایمنی در ساختمان ها
2-    عقد قرارداد در خصوص بررسی دقیق دستورالعمل ها، نظارت و بازرسی مربوط به ایمنی در معماری
3-    عقد قرارداد در خصوص بررسی اجرای سیستم های کشف و اعلام حریق، سیستم های اطفا حریق، سیستم های تهویه و اگزاست فن، نظارت و بررسی پروژه های ساختمانی در این زمینه و اجرای دقیق آنها
4-    عقد قرارداد در خصوص مقاوم سازی سازه های فلزی در برابر حریق، نظارت و بررسی آنها در پروژه های ساختمانی

 

چگونگی ورود به یک وندور لیست:

مراحل ورود به وندور لیست یا همان شرکت های مجاز و مورد تایید در تمامی شرکت ها یکسان نیست و بسته به سیاست های هر شرکت یا سازمان متفاوت می باشد.
 

چگونگی ویرایش وندور لیست:

وندور لیست ها می بایست به صورت مستمر بروزرسانی شوند. بعضی از شرکت ها در بازه زمانی کوتاه تر یا بلندتر مثلأ سالی یک بار یا چند سال یک بار اقدام به ویرایش این لیست می نمایند.

مدارک و مراحل تعیین صلاحیت شرکت های آتش نشانی (چگونگی ورود به وندور لیست سازمان آتش نشانی):

1-    فایل 11 برگی تکمیل شده و قرار گرفتن چک لیست مدارک در فایل پیوست
2-    اعضای هیئت مدیره و مدیر عامل معرفی شوند و مدارک شناسایی آنها ارائه شود. (حداقل مدرک تحصیلی کاردانی رشته های فنی و مهندسی)
3-    اعضای کادر فنی معرفی شوند و مدارک شناسایی آنها ارائه شود. (مهندس عمران، مهندس برق، مهندس مکانیک)

اعضای کادر فنی باید شرایط زیر را دارا باشند:
1-3- دارای پروانه نظام مهندسی باشند.
2-3- دارای مدرک قبولی در آزمون سازمان آتش نشانی باشند.
3-3- دارای گواهی امضا و قرارداد مهندسین معرفی شده باشند.

*نکته: عضو هیئت مدیره نباید از اعضای کادر فنی شرکت باشد.
4-    سند شرکت و یا اجاره نامه شرکت ارائه شود.
5-    فعالیت شرکت در آیین نامه باید در زمینه ایمنی و آتش نشانی باشد.
6-     مصاحبه با اعضای کادر فنی و هیئت مدیره به کمیسیون تعیین صلاحیت واگذار می شود، لازمه قبولی در این مرحله کسب حداقل امتیاز 100-70 است.
اعضای کمیسیون تعیین صلاحیت شامل: نماینده شورای اسلامی شهر تهران، نماینده وزارت صنعت، معدن و تجارت، مدیر اداره مطالعات معاونت پیشگیری سازمان آتشنشانی، نماینده سازمان استاندارد، نماینده اتحادیه ایمنی و آتشنشانی، معاونت پیشگیری و حفاظت از حریق سازمان آتشنشانی و نماینده حراست و بازرسی سازمان آتش نشانی تهران می باشد.
7-    جهت تایید محل شرکت پرونده شرکت به کارشناس واحد مطالعات فنی ارسال میگردد.
8-    پس از تایید مرحله قبل پرونده دوباره جهت بررسی به کمیسیون بازرسی سازمان آتش نشانی ارسال میگردد.
9-    پس از انجام موفقیت آمیز تمامی مراحل اسم شرکت در وندور لیست سازمان قرار میگیرد.

*نکته: در صورتی که مدارک تکمیل نشده باشد پرونده بایگانی می شود.

*نکته: کارفرمایان عزیز میبایست در خصوص خرید تجهیزات آتش نشانی جهت نصب و اجرای سیستم های آتش نشانی ساختمان دقت داشته باشند و از برندهایی استفاده نمایند که دارای تاییدیه سازمان آتش نشانی (مورد تایید سازمان آتش نشانی) بوده و در وندور لیست سازمان آتش نشانی در قسمت لیست تجهیزات و نمایندگی فروش موجود باشند. در غیر این صورت تجهیزات نصب شده مورد تایید سازمان آتش نشانی نخواهد بود.     

گرمایش برودت پارس
شرکت های آتش نشانی مسئولیت
1- مشاوره، طراحی و اجرای سیستم های آتش نشانی.
2- اخذ تاییدیه آتش نشانی.
3- تولید تجهیزات آتش نشانی.
4- فروش انواع تجهیزات اعلام و اطفای حریق.
5- اخذ تاییدیه نهایی از سازمان آتش نشانی
و... را برعهده دارند.

صالحی
وظیفهی شرکت های آتش نشانی تهران چیه.

1000 کاراکتر باقیمانده است


Firefighting-logo.png

ﯾﺎﻓﺖ آﺑﺎد، ﺑﻠﻮار ﻣﻌﻠﻢ، ﺳﻪ راه ﺟﻮاد زﻧﺪﯾﻪ، ﻧﺒﺶ ﺧﯿﺎﺑﺎن زﻧﺪﯾﻪ، پ 106، طبقه 4، واحد 10.
02166223169 :ﺷﻤﺎره ﺗﻤﺎس 
09194782491
02166223116
:ﺷﻤﺎره ﻓﮑﺲ
ایمیل : gbparsco@gmail.com

Whatsapp Premium

برای مشاوره آنلاین در واتساپ کلیک کنید ویا با شماره های ما تماس بگیرید

چت در واتساپ
Close and go back to page

Search